4. 1. 2023 14:01
Dobrý den, ze srdce moc děkujeme každému jednotlivému dárci za projevenou podporu a následný dobrý skutek. Každý máme svoji míru tolerance, své životní osudy, které zvládáme lépe i hůře, s pomocí i bez pomoci. A i právě proto je velmi nezbytné brát každého člověka s respektem a úctou a uvědomovat si denně, že jít s kůží na trh, není snadné. Zvlášť, když je vaše bolest okolnímu světu „neviditelná“. Bála jsem se sdílet svůj příběh s okolím a na svých soc. platformách. Přeji vám ať jste stateční a ať se vám plní sny :-)!
S upřímným velkým díky maminka Petra a Sinuška
