Sbírka ukončena:

Těžší deformita hlavičky

Vybráno 0 Kč 0 Kč
18 245 Kč
 -
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
0 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Těžší deformita hlavičky

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Eliška Nachtigalová
Datum přidání
1. 12. 2023

Představení sbírky

Sebastián 5 měsíců komplikovanější porod. 

Po porodu se nám stále otáčel hlavičkou na jednu stranu a nepodařilo se ho držet aby měl hlavičku na druhé straně aby se mu to srovnalo, přesto že jsme měli cviky od dětské lékařky, která nás po té poslala na fyzioterapii kde nám též ukazovala cviky, po 2 kontrole nám doporučila plagio kliniku v Praze, kde by se mu nasadila helmička.

Na Plagio klinice jsme objednaný 4. 12. 2023 v 9:00. 

S tím že potřebujeme doporučení od neurologa tak musíme být jako samoplátci. U neurologa je strašně dlouhá doba na objednání, samozřejmě chci začít s léčbou pro malého ihned, nechci aby se mu někdo posmíval že má takovou hlavičku. 😪😪

Tímto bych chtěla požádat zda se najde dobrá duše a přispěla nám na léčbu našeho syna. Budeme rádi za všechno.

Komu pomůžeme?

Sebastián 5 měsíců. Problém se objevil po porodu. Když začal otáčet hlavičku pouze na jednu stranu, neudrželi jsme ho na druhé straně. I přes plno cviků co nám ukazovaly tak to nešlo.

Občas mám výčitky že za to mohu já.. a strašně mě mrzí, že to takhle dopadlo. I přesto že sem s ním cvičila stále to nebylo ono. Stále mu hlavička šla do jedné strany😔

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Na léčbu deformity hlavičky. 

Aby se mu hlavička spravila.

Když by se nevybrala celá částka, tak to vůbec nevadí, to už dám dohromady. Kdyby se vybralo více, tak mu potom nakoupím pomůcky k rozvoji a až bude větší, tak mu povím, že na světě jsou úžasný lidé, které nám pomohly s léčbou ♥️

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat