1. 10. 2023 0:32
Všichni kdo jakkoliv pomáháte JSTE ANDĚLÉ❤️Vaší pomoci si nesmírně vážím❤️Dáváte mi sílu se nevzdat, zvednout se ze dna a začít znovu. Je to těžké když v podstatě během hodiny přijdete o celý domov, osobní věci, doklady, dokumenty, peníze, fotky atd prostě najednou nemáte nic krom bytu plného ohořelých zbytků věcí.., , najednou ale pochopíte, že to jsou JEN věci a dá se bez nich žít. Sice těžko a hůř, ale byly to věci. Nejhorší ale je když přijdete o někoho blízkého a pro nás to byly naše dvě lásky čivavy. Jejich věrnou lásku si za nic nekoupíme, nikdy na ně nezapomeneme, ale bolí to strašně moc stále. Tohle se prostě nemělo stát. Krom ztráty pejsků je ještě VELKÉ NEŠTĚSTÍ když vidíte kolik zloby, pomluv a neprejícnosti kolem Vás najednou je. Žiji sama s dcerou cely její život, ona prodělala 3 těžké operace, v době požáru byla “na štěstí” také v nemocnici a já sama byla měsíc po operaci také. O to těžší a horší pro mě bylo tohle neštěstí vůbec nějak zvládnout ať fyzicky či psychicky. Najednou vidíte kdo je skutečný přítel a kdo se z Vašeho neštěstí i raduje. To je šok a je to snad i větší neštěstí než přijít o všechno. My jsme požár nezavinili, ale stejně nás pomluvil kdo mohl a ze Všech stran jen lži a vymyšlené spekulace o nás, to je mi líto, je to smutné. Kvůli tomu jsem se styděla tuto sbírku udělat a diky solidaritě a pomoc Vás Všech jsem vděčná, že hodní lidé přece jen existuji 🙏A ZA TO VÁM PATŘÍ NÁŠ DÍK❤️
ps: jestli ještě máte chuť a sílu, pomozte prosím náš příspěvek ještě sdílet než nám sbírka skončí. POSÍLÁM VÁM VŠEM VELKÉ OBJETÍ NA DÁLKU A AŤ JSOU VAŠE DOBRÉ SKUTKY ODMĚNĚNI❤️
“ŠTĚSTÍ PŘÁTELE PŘITAHUJE A NEŠTĚSTÍ PŘÁTELE PROVĚŘUJE.”