Rád bych se Vám představil. Jmenuji se SAM jsem mourovatý kocourek, který se narodil v loňském roce. Před Vánočními svátky jsem se dostal k hodnému páníčkovi za Prahou. V prvních měsících v novém bydlišti jsem byl malý „rošťáček“ a svému páníčkovi za tu dobu, co jsem s ním mu dělám každý den radost. Bohužel mi bylo před 14 dny velmi zle – přestal jsem papat, hrát si s hračkami… Po převozu k panu doktorovi mi bylo zjištěno virové onemocnění. V současné době se na virové onemocnění léčím a moc bych si přál se z toho dostat a dávat radost svému páníčkovi.
Nežádám Vás o nic, ale jakkákoliv pomocná rucička pomůže mému páníčkovi uhradit nákladné léčebné výlohy, které mi byly předběžně vyčísleny na cca 20 tisíc korun.
Pokud jste to dočetli až sem, tak Vám z celého srdíčka posílám moji kočíčí pacičku a děkuji pokud mi přispěješ třeba i 10 korunami. Nedokážu vyjádřit svůj dík, Tvému štědrému já…
S pozdravem
Tvůj Samík










