Jsem maminka samoživitelka dvou dětí – syn Kája 3 roky a dcera Natálie 13 let. Bydlíme momentálně na azylovém domě pro matky s dětmi. Nyní jsem vedena na ÚP a to z toho důvodu, že syn ještě není ve školce. Bohužel mi ho nemá, kdo pohlídat, a tak jsem nemohla nastoupit do práce. Přivydělávám si občas brigádně, ale z těchto peněz si bohužel nedokážu našetřit na první nájemné a kauci na bydlení, protože musím také platit nájem i na azylovém domě.
Dříve jsem pobírala rodičovský příspěvek, ale ten mi již skončil.
Na azylovém domě jsem se ocitla z důvodu domácího násilí a konfliktních situací ze strany otce dětí. Svou situaci se snažím zlepšit, ale dokud mi syn nenastoupí do školky, tak je to pro mě velice náročné.
Obracím se na Vás tedy s velkou prosbou o pomoc, abych svým dětem dokázala zajistit domov a zázemí.










