Všechny zdravím dělám sbírku pro Maminku která minulý rok dostala mrtvici a zůstala částečný ležák. Ale v Moravském Berouně ji postavili na nohy v choditku 3 měsíce po mrtvici za další 2 měsíce jí sestra a tatínek naučili chodit o francouzských holých. Sice jen par kroků ale chodila. Všechno vypadalo nadějně než přišla druhá mozková ale slabší než první a opět zůstala ležák .Ale šance na to že bude chodit je prý veliká ale na to aby chodila je zapotřebí koupit rehabilitační vozík aby měla jistotu a nebála se .Ptáte se asi čeho. Několikrát ji neudržela sestra doma když ji překládala na vozík a sestřičky v nemocnici taky a spadla jim. Ten rehabilitační vozík je jak na sezení tak na chození je to 2 v 1 a maminka by v něm byla jištěna takže by zvládla rozhýbat opět nohy bylo by to snadnější i pro sestru a tatínka a paní co s ní chodí cvičit. A vím že maminka by se rozchodila je to bojovnice jen teď ten strach je silnější než ona. Podle lékařů má velkou šanci opět chodit.Ale věřím že ten vozík ji pomůže a bude opet chodit. Bude moct opět chodit na výlety, procházky hrát si s vnoučatama.Bude se moct jít podívat na pravnučku. Teď ji taťka a sestra nosi v náručí což je hodně namáhavé pro ně ale hlavně mamince hrozně nepříjemné. Moc si přeje chodit.Maminka bude moct opět stát na vlastních nohách jako kdysi a budu vidět maminku opět šťastnou jako kdysi .Tím vším čím jsi prošla je hrozné a proto bych ji ráda pomohla protože ona by udělala pro mě to samé miluji ji a chci aby jsi života ještě užila pokud může ❤️❤️❤️ Život máme jen jeden a je potřeba si ho užít naplno . A ja chci aby maminka si ho užila a byla šťastná zaslouží si ho. Miluje dětičky, zvířátka ráda chodí na procházky lušti křížovky, vaří a peče.Ten vozík by ji pomohl získat jistotu a chuť do života. Moc prosím o pomoc a předem děkuji 🙏🙏🙏🙏🙏🙏










