Bohužel, jen pár minut stačilo ke ztrátě možnosti vrátit se domů.
To nejcennější, nejvzácnější se naštěstí zachránilo! Všichni jsme v pořádku, ale náš dům je bohužel neobyvatelný. Dle hasičů a následně i kominíka se musí vyfrézovat a vyvložkovat komín a vyměnit starý kotel, což je pro mě jako samotnou matku s dvěma malými dětmi náročné. Synové trpí neustálými infekty, v krátkém časovém intervalu. Během půl roku dokonce prodělali dva zápaly plic. To je jeden z hlavních důvodů, proč jejich domov musí být vyhřátý a čistý.
Jako maminka na rodičovské dovolené, která musela i opustit brigádu, kvůli zdlouhavým a často se opakujícím nemocem dětí, nemohu klukům vrátit jejich domov bez Vaší pomoci.
Jménem svým i malého Lucase a Mikeyho Vám moc děkuji.
Klára Sheerin
