Ahoj,
jmenuji se Julinka, a už v mých 7 letech mi do života vstoupila obrovská tragédie. Před dvěma lety mi umřel můj milovaný tatínek, který dlouhou dobu trpěl cukrovkou, opakovanou kontrakturou Dupuytren, a dalšími zdravotními obtížemi. Se svou nemocí se rval dlouho a statečně, bohužel nakonec jeho zdravotní problémy neuneslo jeho srdíčko. Půl roku předtím mi na stejné srdeční obtíže zemřel i můj dědeček. Tatínek byl moc hodný a krásně se o mě staral, učil mě jezdit na kole, bruslit a lyžovat. Často jsme spolu jezdili na výlety a hráli geocaching. Maminka na všechno zůstala sama a ze dne na den musela dělat maminku i tatínka v jednom. I když se se vším pereme statečně, chtěla bych jí to trošku ulehčit.












