Sbírka se týká mého bratra Petra, je mu teprve 21 let a už v tak mladém věku bojuje se svým krutým osudem.
Autonehoda se stala nedaleko Olomouce, brácha si chtěl s kamarády vyjet na projížďku. Bylo to v nočních hodinách a byla tma, na zpáteční cestě mu jeho spolujezdec (kamarád) strhl volant, protože se prý domníval, že brácha najíždí na svodidla, bohužel ve větší rychlosti auto dostalo okamžitě smyk a začalo se točit všemi směry, po střeše, po boku, sjelo z dálnice do výmolu, kde se teprve zastavilo o stromy a keře. Kamarádům se naštěstí nic nestalo, ale pro mého bráchy byly následky katastrofické, zůstal ležet v bezvědomí se zlomenou páteří v krční oblasti, která mu poškodila míchu.
Dlouho se těšil na to až si udělá řidičák a bude moci sám řídit auto, to se mu bohužel stalo osudným. Jeho léčba bude na dlouhou trať.
Cílem této sbírky je, aby brácha a rodiče měli snazší návrat do nového života.











