Milí dárci,
jmenuji se Markéta, jsem zakladatelkou neziskové organizace Pony club Moravia z.s. a ráda bych Vás toutou cestou poprosila o pomoc se získáním finančních prostředků na přepravní box pro miniponíčky, které vodíme na pomazlení často velmi osamělým babičkám a dědečkům do Domovů pro seniory. Momentálně miniponíčky vodíme jen do Domovů v blízském okolí (Chrlice a Tuřany), protože tuto trasu ujdou poníčci pěšky. Spousta z dědečků a babiček přišla příchodem do Domova seniorů a svá zvířátka a je jim smutno. My se jim snažíme pobyt zpříjemnit animoterapií (terapie prostřednictvím zvířat) a canisterapií (léčebný kontakt pejska a člověka), tedy možností pomazlit si pejsky a miniponíčky. Rádi bychom nabídli možnost pomazlení se zvířátky většímu počtu seniorů ve více Domovech, bohužel nám k tomu chybí výše zmíněný přepravní box, bez kterého není možné miniponíčky bezpečně převážet a my opravdu nechceme riskovat jejich zranění ve vozíku pro velké koně. Prosím…Připojte se k nám, podpořte dobrou věc a spolu vykouzlíme úsměv na tváři více babičkám a dědečkům v Domovech pro seniory.











