Ahoj🐾 jsem Arturek, Francouzký buldoček a narodil jsem se 25. 12. 2019, měl jsem dělat radost jedné holčičce na vozíčku kterou jsem miloval, ale ona se o mě nemohla dále starat tak se mě ujala nová maminka za kterou jsem moc rád🐾❣️ Mám velkou rodinu a všichni mě milují a rozmazlují🐾🤗❤️ Už jsem měl jednou zdravotní problémy a maminka semnou musela na kliniku kde se přímo specializují na placaté čumáčky. Pořád jsem při procházkách zvracel a nemohl jsem dýchat tak mě dělali plastiku čumáčku a měkkého patra, vše jsem zvládl a brzo šel zase domů❣️ Hodně se to zlepšilo a zase jsem se mohl radovat z procházek které miluju🐾❣️ Ubíhal čas a já stále rostl v pořádného chlapáka a nečekal jsem že ze dne na den ochrnu na zadní nožičky😞 jeden večer jsem lítal jako čertík a ráno už se dělo něco podivného co jsem nečekal, necítil jsem své zadní nožičky a tak semnou maminka jela na veterinu do Prahy kde mi pan doktor štípal do paciček a já už je vůbec necítil😞 šlo prý o čas říkal pan doktor mamince a ta mě musela hned dovézt na kliniku do Neratovic kde mi dělali magnetickou rezonanci a zjistilo se že mám vyhřezlou meziobratlovou ploténku. A bude stát operace hodně moc. Ale maminka si na to půjčila, protože nemáme tolik peněz, nejsem jediný koho maminka zachránila a mám doma spoustu kámošů které mám moc rád. Proto prosím pomocte mamince mě postavit na nohy🙏🐾 já si to vybojuju a chci dál skotačit v trávě a být zase doma se svojí milovanou rodinou❣️ Moc všem děkujeme❣️🐾🙏











