Ahoj, jmenuji se Valerie a je mi 24 let. Byla jsem šťastná usměvavá holka do doby, než mi život zkřížila tahle nepříjemná událost. V lednu mi diagnostikovali Hodgkinův lymfom. Už měsíce předtím začali první potíže, které mi postupně více komplikovaly život. Kvůli nemoci jsem nakonec byla nucena ukončit své studium nutričního terapeuta. Nemoc mi ani nedovoluje chodit do zaměstnání, čímž se mé finanční rezervy snížili na minimum. Doposud mi pomáhala moje rodina a přátelé, ale už je to pro všechny náročné a nechci je tím dál zatěžovat. Momentálně jsem úspěšně absolvovala 6 cyklů chemoterapie, ale bohužel ještě není vyhráno. Nyní mě čeká proces protonového ozařování, který bude probíhat v Praze na Bulovce na denní bázi. Jelikož pocházím z Jižní Moravy, tak moje jediné východisko je si v Praze najít ubytování a těch několik týdnů tam přežít.










