Sbírka se týká naší rodiny. Úvodem bych chtěl říci, že jsme rodina, která se zapojuje do dobročinných sbírek na pomoc postiženým i jiné dobročinné sbírky. Ale teď jsme v nouzi my a tak zkoušíme, zda se najde někdo kdo pomůže nám. Ze státní dotace na pomoc postiženým jsme zakoupili starší vozidlo VW Transporter T5 na dopravu našich dvou postižených dětí které trpí atypickým autismem do školy a k lékaři. Vozidlo musí sloužit 7 let. průběžně jsme menší opravy a servis zajišťovali ze svých zdrojů i tu poslední na kterou jsme museli našetřit téměř 40.000Kč. Nicméně hned po té – do dvou měsíců přesněji u auta praskl klínový řemen který způsobil následně tzv potkání motoru a oprava je již mimo naše možnosti- dle servisu s koupením staršího motoru až 100.000Kč . Tolik si opravdu nemůžeme dovolit a tím jsme se dostali doslova do pasti.













