Zdravím, tímto bych vás všechny chtěl požádat o pomoc při mé léčbě s rakovinou. Minulý rok v říjnu mi byla diagnostikována rakovina lymfatických uzlin ve 3. stadiu. Okamžitě jsem začal s léčbou, podstoupil jsem imuno i chemoterapii. Na konci roku jsem měl poslední chemoterapii, zdálo se, že jsem nad rakovinou vyhrál.
Letos v květnu se ale při dalším vyšetření PET CT zjistil další vznik nových nádorových ložisek. Bylo mi řečeno, že mne čeká další chemoterapie. Mám přiznaný invalidní důchod ve výši cca 13 000 Kč, ale bohužel z něj nejsem schopný pokrýt ani výdaje na nájem (15 000 Kč). Na další výdaje za léky ani bezlepkovou stranu, kterou potřebuji, prostředky nezbývají. Rozhodl jsem se proto požádat o pomoc skrze sbírku na Donio.
Děkuji i za malé příspěvky!











