15. 8. 2023 18:49
Požádali jsme o měsíční prodloužení sbírky,protože léčba je opravdu náročná. Jak finančně tak psychicky.Filinka prodelala operaci hlavičky,kde ji provedli kyretáž a výplachy. Po par dnech po operaci došlo k zhoršení a rozjela se ji další infekce,načež byla v Praze hospitalizovana na dalších 14 dni. Po propuštění jsme dostali léky,antibiotika a antiepileptika,které jsme měli podávat 4× denne. Poslední týden bylo náročné do ni jakkoliv léky dostat,byla agresivní,prala se,kousala. Tak byla na dva dny na klinice na infuzi a po konzultaci ji byla podána antibiotika injekčně.. Pak jsme par dni po sobě docházeli na antibiotika denne. Nyní čekáme na opakovane podání antibiotik injekci a následně opět magnetická rezonance v Praze ,kde uvidíme co a jak dále. Všem chceme z celého srdce poděkovat,at už za poslání korun nebo sdílení. Moc si toho vážíme.