Jmenuji se Truhlík. Je mi asi 4 roky. A povím vám co se mi přihodilo tomu nebudete věřit žil jsem si jako normální Kocourek venku ale nějací zlí lide mi ubližovali ale já to nedával a žil jsem dal až do 10. 2. 2023 kdy mě nějaká paní našla ležícího na chodníku takové bezvládné tělíčko ustrašené a studené s nehezky pohmožděnou pacičkou tak mě hnedka vzala na nejbližší veterinu kde jsem byl agresivní tak mě museli přispat zjistí že mma obě plačící přeražené (zlomené) ale už v hojení to bylo asi to nejmenší ale ta moje pacička je ošklivá chytil jsem se podle paní doktorky do želez a už mi pacička odumírala paní doktorka chtěla amputaci ale teta se snaží mi pacičkou zachránit ale ví že když to nepůjde jinak bude muset pryč 😥 ale má semnou veliký starosti já nemůžu došlápnout ani na tu druhou pacičkou tudíž celý den jen ležím a jen se plazi k jídlu a čuram a kadim tam kde zrovna ležím 😥 ale teta to semnou nevzdává ale je to na ní psychicky ale i finančně náročné a to že těch veterin bude a vyšetření teď jezdím každý den na převazy placičky co vám budu říkat je to fuj 😝😥









