Můj kocourek se vrátil z venku po třech nožkách. Po RTG bylo zřejmé, že bude muset absolvovat nákladnou operaci. Při ní mu lékaři chtěli tříštivou zlomeninu stehenní kosti levé zadní končetiny zpevnit šrouby a dlahou. Na neštěstí se úlomky kosti rozpadly. Nebyla jiná možnost, než nožku amputovat.
O pomoc žádám, neboť jsem v invalidním důchodu a jen uživit všechny kočičky je velmi nákladné. Úraz a následné léčení velmi zasáhlo do našeho rozpočtu, a tak každá koruna je pro nás dobrá.










