Jsem 33letý tatínek který má dětskou mozkovou obrnu. Dříve jsem mohl chodit aspoň o berlích, ale rozpadla se mi kyčel a tak sem zůstal upoutaný na stálo na invalidním vozíku. Postupem času se mi pochroumali i obě ruce a je pro mě složitější jezdit na invalidním vozíku delší trasy a tak by mi moc ulehčilo a pomohlo mít auto, abych mohl lépe fungovat jak pro své potřeby tak i pro svojí sedmi letou dceru Viktorku.










