Sbírka je určena pro mého syna Aleše na zaplaceni stacionáře a rehabilitace,které syn potřebuje. Je po CMP a transplantaci srdce. Syn se narodil,jako zdravý klučina byl aktivní až jednoho dne začal hodně kašlat jeho paní doktorka řekla že má astma a kašlal jinak odvezla ho záchrana služba do nemocnice kde dostal CMP a bylo zjištěno srdeční selhání,syn se dožil transplantace.(stránka plná naděje pro bojovníka Aleše červeného) tak se jmenuje jeho stránka na fb.











