Sbírka ukončena:

Pomoc synovi Alešovi po CMP a transplantaci

Vybráno 0 Kč 500 Kč
od 1 dárce
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
500 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
92 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc synovi Alešovi po CMP a transplantaci

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Renáta červená
Datum přidání
22. 4. 2022

Sbírku organizuje maminka

Sbírka je určena pro mého syna Aleše na zaplaceni stacionáře a rehabilitace,které syn potřebuje. Je po CMP a transplantaci srdce. Syn se narodil,jako zdravý klučina byl aktivní až jednoho dne začal hodně kašlat jeho paní doktorka řekla že má astma a kašlal jinak odvezla ho záchrana služba do nemocnice kde dostal CMP a bylo zjištěno srdeční selhání,syn se dožil transplantace.(stránka plná naděje pro bojovníka Aleše červeného) tak se jmenuje jeho stránka na fb.

Komu pomůžeme?

Pomůžete mému synovi Alešovi,který to moc potřebuje. Je po CMP a transplantaci srdce. Syn se narodil zdravý,živý kluk,ale jednoho dne se nám otočil život naruby. Zacal kašlat víc a víc,odvezla ho záchranná služba do nemocnice Kadaň,kde dostal CMP a bylo zjištěno srdeční selhání. Syn Aleš se dožil transplantace a proto bych mu pomohla.(stránka plná naděje pro bojovníka Aleše červeného)se jmenuje jeho stránka na fb.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané finance budou použity k zaplacení poplatku na stacionář a rehabilitace,které syn potřebuje. To se týká třeba bazénu na záda,aby zpevnil stavbu těla a hlavně rehabilitace na pravou stranu těla,která je postižená.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Markéta J.
500 Kč  •  2. 6. 2022 12:49
Přeji hodně sil§

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat