Na léčbu Mattieho, která podle lékaře bude náročná, jak časově a finančně. Jsem s Mattiem sama, spolu s ním mám ještě 7 letou kočičku Ollie z útulku, které před rokem zjistili chronické selhání ledvin. Nyní je naštěstí stabilizovaná, ale potřebuje denně léky, ledvinovou dietu a každý týden podkožní infuzi. Ke svému zaměstnání mám ještě dvě brigády, abych obě léčby zvládla. Bohužel nám ale dochází finance, jelikož pojišťovna nám již s léčbou finančně nepomáhá a čeká nás nová léčba v podstatě od začátku u nového dermatologa, kterého máme sice 150 km od bydliště, ale za vidinu toho, že konečně Mattiemu někdo pomůže od bolesti a opakujících se zdravotních problémů, mi to samozřejmě stojí, protože bych pro něj vždy udělala vše na světě.
