Za vybrané penízky bych kočičkám přes e-shop objednala zásobu suchého a mokrého krmení, protože to je potřebný základ v péči o kočičky… Ani si možná mnozí nedokážou představit co to je – nakrmit skoro stovku kočiček. Jaká tam je obrovská spotřeba granulek…a konzerv ani nemluvě…
Když nám někdy konzervy dojdou…tak kočičkám říkám: Buďte rádi, že máte alespoň kvalitní granulky… Některé kočičky nemají nic… Některé kočičky nemají ani ty kvalitní granulky 🙁 No…ale co si budeme povídat…všichni víme, že konzerva…je prostě konzerva… Sama to na kočičkách u krmení vidím jaký to je pro ně požitek a radost, když se jí konzervičky 🙏🐾🍀❤️
Proto z celého svého srdce PROSÍM o sebemenší finanční příspěvek na pomoc se zajištěním zásoby a jakési jistoty v péči o téměř sto kočiček… Ani nevíte jak se hned lépe o kočičky stará, když člověk ví, že má zajištěno KRMENÍ🙏🐾🍀❤️
Moc prosím o pomoc pro kočičky🙏🐾🍀❤️