Sbírku založili kamarádi Romana, kterému se ze dne na den změnil život naruby. Roman našel svou rodinu po návratu z práce v koupelně v bezvědomí. (viz. článek na novinky.cz) Maminka, osmiletá Anežka a čtyřletá Majda se při koupání otrávily oxidem uhelnatým z rozbité plynové karmy. Všechny tři upadly do bezvědomí. Bohužel Anežku se po nalezení již nepodařilo oživit. Malá Majda má trvalé následky a maminka trpí poruchami paměti s nejistou prognózou na uzdravení. Jediný, kdo na všechno zůstal je tatínek – náš kamarád Roman. Není to závidění hodná situace. Proto jsme jako kamarádi a spolužáci ani vteřinu neváhali založit tuhle sbírku. Věříme, že dobrých lidí je většina a tak se na vás s pokorou obracíme s prosbou o pomoc Romanovi. Všem co doposud přispěli moc děkujeme.
S pokorou a poděkováním Kaci, Hans, Vinca, Honzák a všichni tví kamarádi Romane vůbec.
Srdečné díky Vám všem kdo přispějete!
Je nám jasné, že ne každý může přispět. Každá pomoc se počítá:-) Prosíme proto alespoň o sdílení, i za to velké díky!








