Páníčka si mě ujala ve svých třinácti letech a od té doby jsme nerozdělitelná dvojice. Strašně bych se chtěl vrátit k původnímu životu, bezbolestně běhat na poli, společně se dívat na film se páníčkou, ležet jí na klíně,… No, zkrátka prostě dělat to, co normální pejsek může. Býval jsem velmi hravý a energetický, ale teď ze mě vyprchává energie. Nemohu spát ani se najíst pořádně. Při bolesti se totiž nemohu hnout. Nemůžu sedět ani ležet, každý pohyb ve mě vyvolá strašnou bolest. Pán veterinář nabídl CT vyšetření, který stojí kolem 12 000 Kč. Pro páníčku, která tuto situace ještě nikdy nezažila, je to velké trápení. Pořád ještě studuje a nemá stálý příjem. Pro ni tato částka není úplně malé číslo a když jsme se dozvěděli, že i po té CT vyšetření nás může čeká další potíže s financí na operaci, páníčka se pocítila na dně. Pokud bude potřeba, museli bychom podstoupit operaci s částkou 35 000 Kč, ale budeme pevně doufat v tom, že k operací nedojde. Proto prosíme dobré srdce o podporu a pomoc.
Vím moc dobře, jak mě páníčka miluje, proto ji ani nechci zklamat. Často maskuju bolest, aby jí z toho nelámala srdce. Když ji to pán veterinář při poslední návštěvě sdělil, zase se u toho rozbrečela. Mě je jí tak líto a ona je líto zase mě. Kéž bychom se vrátili k původnímu životu, kdy jsem čekával na páníčku každý den u dveří. Dostal jsem naposledy nějaké injekce proti bolesti, ale i ty postupně přestávají fungovat. Vím, že je svět krásný, ale potřeboval bych si to ještě zažít s páníčkou. Vím, že to bude těžký, ale musíme to společně nějak zvládnout.
Budu moc vděčný za jakoukoliv podporu a předem děkujeme všem dobrým andělům za pomoc. Díky Vám se necítíme, že jsme na tom sami.
Zdraví Rocky
