Jmenuji se Eva je mi 68 let a jsem v důchodu. 24 let se aktivně podílím na záchraně kočiček a ježků. Dvě kočičky u mě žijí už 17 let. Když byl manžel živ nebyla to tak obrovská finanční zátěž. V prosinci mě manžel zemřel a je to velmi náročné dopřát všem kocičkám standart. Kromě toho zachraňuji ježky i polodivoké kočičky, které krmím a chovám na půdě. V mé smečce kočiček také přibyl kocourek Filípek, který stoná. Ráda bych tímto dopřála všem kocičkám kvalitní život včetně finančně náročné veterinární péče.










