Viktorka se potýká se vzácným genem Nprl3, který jí vyvolává epilepsii. Ve 2 měs. jsme zjistili u Viktorky farmakorezistentní epilepsií, poprvé byla na JIP tam se jí podávala antiepileptika v kapačce, nezabíralo nic. Pak nás přesunuli na lůžkovém na neurologii a zkoušeli se různé antiepileptika + kordikoidy, které jsem jí podávala injekčně doma nezabíralo nic. Viky měla nespočet záchvatů až po roce se zlepšovala nasadili ji Rivotril s dalšíma antiepileptiky záchvatově je stabilní ale mentálně je 2 roční Viktorka na 6–7 měs. Chodila na vojtovku nyní cvičí Bobatha a dojíždí na Kraniální terapii. Pan neurolog nám doporučil intenzivní terapii, která stojí tolik peněz že už nám na to vůbec nezbývá + dojíždění 80 km …









