Jsem babičkou Verunky ,mám ji v péči již 5.let ,bohužel jsme v lednu zjistily, že nám Verunka neslyší, to jsem sledovala již delší dobu, bohužel v dubnu letošního roku se vše potvrdilo, má středně těžké postižení – neslyší a hrozí úplná hluchota.




Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







