Úžasná paní Dáša je dáma odkázána bohužel 24 hodin na kyslíkovou terapii, po prodělaném covidu. Není to jediná komplikace ve zdravotním stavu této ženy. Základním onemocněním je imunologické onemocnění což zkomplikovalo celou léčbu a špatná kombinace léků zhoršila zdravotní stav natolik, že bez kyslíku paní Dáša není schopna být ani minutu. Přesto by chtěla žít aktivním životem, což bez auta není možné. Tento zdravotní stav, bohužel stát vyhodnocuje tak, že na příspěvek na auto není nárok. Staré auto dosloužilo, v rodině je ještě dcera, která studuje 1. ročník střední školy. Finance zajišťuje manžel, ale nestačí pokrýt finanční částku na zakoupení i ojetého vozidla. Naše organizace zaměstnává zdravotně znevýhodněné, kde paní Dáša by mohla pracovat, ale potřebuje zakoupit vozidlo pro dopravu sebe a kyslíku. Organizace se rozhodla pomoci v této situaci založením sbírky.








