Jmenuji se Tobiášek, a jsou mi 3 roky. Od miminka bylo zcela jasné , že se mnou není něco úplně v pořádku . Neprospíval jsem jako ostatní miminka, nebroukal, neotáčel se ..později ani první slůvka se neobjevovala. Čekala mne velká množství vyšetření , konzultací a trápení se po nemocnicích . Tobiasek by potřeboval terapie na neurorehabilitacni klinice , které by mu velmi pomohli ve vývoji,motorice i zvládání každodenních činnosti , které jsou pro jeho vrstevníky běžné , pro tobiaska ale nezvladnutelne .











