Dobrý den, jmenuji se Petra, jsem kamarádka paní Silvy Ferkové, které nešťastnou náhodou shořel kus bytu. Chtěla bych pomoci jí a jejímu pejskovi, který při zásahu málem přišel o život. Paní je sama s pejskem a sama je nemocná. Tímto bych všechny chtěla moc poprosit o pomoc pro ni a pejska na nové vybavení bytu po požáru. Sama by to určitě Přidáno fotografie,jak vypadala kuchyně po požáru a záchrana pejska v kyslíkové komoře.Budu moc ráda, byť za malý příspěvek pro paní a pejska,aby vše zvládli,postavit se zas na nohy.Moc si toho vážím a děkujeme.












