Dobrý den. Chtěla bych se vám představit. Jmenuji se Anna je 54 let a s manželem Stanislavem, kterému je 62 let máme v péči dva vnuky. Ne v pěstounské péči ale jako 3. osoba. Jsme Slováci a do Česka jsme přijeli za prací. Jsme tady už 9 let. Dělali jsme oba ve fabrice. Sebíka máme od narození když ho máma nechala po porodu. Narodil se předčasně v 8 měsíci. Bojovali jsme. Když sem si ho brala domu z nemocnice vážil 2.10 kg. Bála jsem se ho chytit. Ale život šel dál. Když měl Sebík rok přestěhovala jsem se s ním do Česka za manželem a synem, Sebíkovým tátou. Chodili jsme do práce všechno bylo jak má. Zvládali jsme to. Pak si syn našel holku, která slíbila, že se postará o Sebíka, že děti má ráda a samé sladké řeči. Až nakonec se nastěhovala k nám a po delší době porodila Dominika, kterého nám pak taky nechala a odešla. Prosíme o pomoc musíme se vystěhovat z drahého nájmu do levnějšího, ale nemáme peníze na kauci a nájem. Bohužel manžel dělá sám. Já musela fabriku opustit kvůli dětem.











