Po narození své dcery si pořídili domeček a snažili si jej trochu uvnitř uzpůsobit v rámci možností aby mohli bydlet ve svém. V prosinci r. 2018 se jim narodil syn Dominik, kterému již druhý den zjistili neprůchodnost střev a podstoupil operaci. Se stomii fungoval jako zdravé miminko do října 2019, kdy došlo k oslabení střeva a průniku bakterií do krve a prodělal těžkou sepsi, byl oživován a následkem zůstalo poškození mozku. Dominičkovi udělali druhou stomii a doktoři vůbec neměli naději, že někdy bude běhat. Ale maminka byla silná a cvičila s Domčou, opečovávala obě stomie, při každém zhoršení stavu prožívala obrovský stres. Navštěvovali různé rehabilitace, logopedii a psychol. amb. Obě stomie mu nakonec zoperovali a teprve nedávno se učil chodit na záchod. Vůbec nechápal, co to je. Nyní je to skvělý skoro 6letý kluk, má poruchu řeči, kterou stále cvičí, zapojuje se mezi ostatní děti. Potřebuje sice k sobě ve školce asistentku , protože odpovídá nižšímu věku, ale všichni věříme že to zvládne.
Nyní ovšem rodina prožívá další ránu, kdy ze dne na den, přišli o vše, co v domečku měli. Mým přáním je, aby se mohli co nejdříve vrátit domů a Dominiček měl zase věci, na které je zvyklý a pokračoval ve svém trénování, aby se zlepšoval.