PROSÍM O POMOC!!! Vážení přátelé a milovníci kočiček.
Snažila jsem se se vybrat korunky pro krásného medového tuláka, kocoura Medíčka, kterého někdo postřelil v oblasti páteře a nechal ho umírat pod schody do sklepa. Všechny penízky od Vás budou použity na léky, vyšetření, operace, hospitalizace a následnou dlouhodobou rehabilitační léčbu Medíčka a dalších kočiček, které ji potřebují.
Medíček bohužel zemřel. Jeho zranění byla natolik devastující, že i přes neskutečnou péči na klinice i u mě doma po 4 týdnech odešel.. Ale venku mě čeká dalších 8 kočiček a kocourů a doma jich mám 12. Čekají denně. Na misku jídla, a když se uvolní místo, tak na střechu nad hlavou, na kastraci, která je u všech nových akutní, na očkování. Teď k těm dospělým přibylo malé černé plaché kotě… Bohužel, jídlo je čím dál dražší, a veterinární ošetření také. Bude potřeba očkování, testy a ošetření zubů…žiji na vesnici, kde nikdo ta zvířata nechce, nikdo se nepostará. Naopak, lidé ještě ublíží. Tak, jako Medíčka..postřelí, kopnou, vyhodí na silnici, zavázané v pytli do příkopu, svázané do lesa…V nejlepším případě mi je zavázané v pytli hodí přes vrata na dvůr. Je to strašné, co se děje a je mi z toho smutno. Proto se jim snažím pomoct. Ale síly i peníze dochází rychlým tempem, A já už ani nemám co prodat…
Mám tedy celkem 20 kočiček, které jsou různě postižené, 3 z nich jsou částečně ochrnuté. Doplazili se ke mě na zahradu. Jeden drobek je po 3 operacích tlapky, kterou si nešťastně zlomil, když ho majitel vyhodil z jedoucího auta. A bohužel, korunek je málo. Je mi 64 roků, jsem invalidní, nyní již v důchodu, ale chodím si přivydělávat, abych se mohla o ty malé nebožáky postarat. A s přibývajícími roky se mi horší zdravotní stav. Kdyby se cokoliv stalo, chtěla bych, aby kočky byly zabezpečené. Očkované a kastrované. Zůstala jsem na vše sama, proto se na Vás obracím se svou velkou prosbou o pomoc. Protože nikdo jiný, než lidé s velkým srdcem, nepomůže!










