Ráda bych se Vám představila. Jsem 2 letá kočička, která si své páníčky našla pod jejich oknem, když jsem urputně křičela, aby si pro mě někdo přišel. Maminka si mě hned zamilovala a tatínkovi to trochu trvalo, ale teď jsem jeho 2. láska života. Bohužel, osud mi nasadil velikou překážku. Onemocněla jsem a momentálně ležím hospitalizovaná na veterině v Praze, kde se o mě hezky starají, ale dnes není nic zdarma. Moje léčba a záchrana je možná, ale maminka s tatínkem nemají takový finanční obnos, který je potřeba.
Proto se obracím na Vás a moc věřím a doufám, že si tohle čtou dobří lidé, kteří mi pomohou se dostat zpět, ke své mamince a tatínkovi do pelíšku :)












