Krásný den , chtěla bych Vás moc požádat o pomoc , za uhrazení faktur , které mě čekají za moji kočičku Olinku . Korunky potřebuji vybrat pro uhrazení faktur za její hospitalizaci a léčbu .. Žijí s dětmi sama , mam doma 5 kocicek a 3 pejsky , z toho jedna fenka v dočasne péči . faktura je za 14.000,- a více , což je pro mě velmi náročné . A otřáslo to dost znatelně našimi usporami . Již v minulosti jste mi velmi pomohli s úhradou faktury za operaci jedné mě kocicky Mirinky. A já si toho moc vážím . Bez této pomoci bych to nebyla schopna zvládnout . Nyní – o 3 měsíce později – došlo k další věci ,ohledně jiné kocicky – Olinky – a já bych chtěla znova moc požádat o pomoc s úhradou faktury .









