25. 11. 2025 21:26
Milí dárci, přátelé a všichni, kteří sledujete boj naší Nyušky, dnes bych vám chtěla s velkým dojetím poděkovat, ale i velkou úzkostí napsat, co jsme se na kontrole dozvěděli.
Nyuška dnes absolvovala 4. dávku chemoterapie, která patří k nejagresivnějším v celém protokolu.
Její tělíčko je unavené, její krevní hodnoty klesají, ale zatím se drží v mezích, které umožňují pokračovat.
A díky tomu je nyní v remisii – mandle i postižená uzlina se zmenšily o 100 %.
Je to obrovský krok kupředu. Bohužel jsme ale zároveň dostali novou, velmi těžkou zprávu.
Bouličky na zadní nožičce, které jsme nechávali vyšetřit, vyšly z cytologie jako vysoce podezřelé na mastocytom – další nádor, který může být různě agresivní.
Abychom věděli, jak závažný je, bude nutné chirurgické odstranění celého ložiska a následná histologie všech tří nádorů.
Nyuška tedy bojuje současně s lymfomem B i pravděpodobným mastocytomem.
A přesto všechno dál vrtí ocáskem, směje se po svém a snaží se být stejná veselá holčička, jako dřív.
Je neuvěřitelně silná a statečná. Proto musíme pokračovat.
Léčba ale patří k těm, které člověk finančně sám zvládá jen velmi těžko. Do toho nyní navíc přibude plánovaná operace a následné specializované histologické vyšetření.
Chci poděkovat z celého srdce všem, kteří už Nyušku podpořili. Každá koruna, každý sdílený příspěvek, každý komentář – všechno to má obrovskou cenu.
A Nyušce to umožňuje bojovat dál.
Bez vás bychom to nezvládli.
Pokud se nevybere celá částka, budou všechny finance využity výhradně na její léčbu, kontroly, léky a vyšetření. Pokud se naopak podaří vybrat více, než je stanovený cíl, bude těchto financí využito na další léčbu, operaci, následnou histologii nebo případnou podporu při vedlejších účincích chemoterapie.
Děkujeme, že stojíte s námi.
Dáváte nám naději, že Nyuška tu s námi ještě nějaký čas bude – spokojená, milovaná, bez bolesti.
Děkujeme všem, kdo nám pomáháte.
Z celého srdce. ❤️🐾