Dobrý den. Ráda bych se na Vás obrátila s obrovskou prosbou o finanční pomoc pro mou kočičku Miri. Jsem máma se dvěmi detmi , dělám dočasnou péči pro pejsky z východu Slovenska, doma mám ještě své dvě fenky a pět kocicek . Jedna z nich si při hře spolkla hračku pod názvem Stikeez z Lidlu :( jednu zvládla vyblinkat, druhá se ji bohužel zasekla ve střevě … přes víkend, kdy jsme strávili na veterině , hledáním problému, neboť kočička nejedla a začala být apatická, konečně našli problém … v tenkém střevě byl zaseknutý stikeez a zvládl přes víkend udělat paseku, ve formě ucpání střev, zánět slinivky, zanesení žaludku, zánět v těle. Miri je po operaci, čeká se, jak její tělíčko bude reagovat. Zatím věříme a doufáme. Faktura bude přes 13.000 Kč …a i více. …
Aktualne už je Miri doma, vše vypadá moc dobře :) vypadá to ,ze to zvládla . Teď to ještě musíme zvládnout my . Visí nám ve vzduchu faktura , nyní okolo 13.000 Kč. A ještě pooperační nákladná péče . Bohužel není v mých možnostech tento výdaj zvládnout, tak abych tím nevyčerpala všechny své úspory , které aktuálně potřebuji dceři na rovnátka a žití . Žiji s dětmi sama a finančně je to hodně náročné . Budu obrovsky vděčná, za každou podporu, cokoli obrovsky pomůže. A to i držení všech palců a paciček pro Miri. A sdílení .










