Krásný dobrý den,
před pár týdny by mě ani nenapadlo, že budu tuto sbírku zakládat. Vždy jsme byli mezi těmi, kteří aktivně druhým pomáhali.
Avšak 18. 7. 2023 manžel utrpěl úraz, který naši rodinu velmi zasáhl a v tuto chvíli ještě netušíme, do jaké míry má poškozenou ruku. Věříme jen v to, že ho brzy neminou opětovné blbiny s naší vymodlenou dcerou Emmi, které je teď 7 měsíců. Víme o amputaci článku prsteníčku, poškozených šlachách a kloubech ostatních prstů.. co bude dál, je ve hvězdách 🙏😭
Práce se vždy nějaká po rekonvalescenci vymyslet dá, toho jsem si vědoma, avšak jdu touto cestou především kvůli dceři a dále kvůli koníčku manžela, kterým je kytara. Hraje od 16 let, tedy již téměř 17 let. Měl v plánu vést koníček hry na kytaru pro děti v DDM, proto bych ráda, aby absolvoval co půjde ohledně rozhýbání ruky, a aby tuto jeho vášeň nevzdal 😭











