Jak se říká, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, tak i mojí kamarádku, paní Mílu, takové postihlo. Na velikonoční pondělí u ní v domečku začalo hořet. Ač hasiči byli opodál, skoro vše shořelo😢




18. 6. 2023 12:25
Poděkování
Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







