Maruška je skvělá ženská, která vždy kolem sebe šířila radost a pekla vždy úžasné dorty a cukroví pro všechny v okolí, bohužel voda vzala vše. Nemá nic. V domě stála voda v 1,8 m a vzala nelítostně vše co mohla a celý dům je neobyvatelný. K Marušce se před měsícem přistěhovala zpět dcera Terezka se 4 dětmi a i těm voda vše odplavila. Dceři pomohli kamarádi a momentálně má s dětmi provizorní bydlení, ale Maruška zůstala na vše sama. Řeší celkovou existenci a nechce se vzdát svého jediného domova. Pomozme Marušce s obnovou její domácnosti a dejme ji možnost znovu začít s jejím koníčkem pečení a hlavně znovu vybudovat zázemí pro jejich celou rodinu.












