Jsem matka samoživitelka v invalidním důchodu. Několik let jsme žili štastný život v rodinném domku u dědy. V roce 2024 tragicky zemřel můj 21 letý syn při autonehodě,kterou nezavinil. O několik měsíců později nás opustil i manžel který po této ztrátě spáchal sebevraždu. Zůstala jsem s 12 letým synem, který přišel o bratra i otce. Po těchto tragédiích jsme se přestěhovali do městského bytu. Vím že změna v životě je pro syna stále těžká. Má rád výlety,výstavy Lega,plavání,hrady,muzeum,traktoriády,rozhledny,..ale po zaplacení bydlení,školy,..tak téměř nezbývá nic, vše je finančně náročné. Za jakýkoliv příspěvek moc děkuji. Moc bych si přála aby syn byl štastnější.









