Ahoj. Jmenuji se Olga a ráda bych vám představila svůj příběh. Když se dvojčata kluci narodily byly to dva malinký uzlíčci. Ondřej vážil kilo sedmdesát a Lukáš kilo třicet. Začal boj o jejich život i zdraví. Byly přidušení a narodily se s těžkou dětskou mozkovou obrnou, kombinovaným mentálním postižením a psychomotorickou retardací. Boj jsem nevzdávala a byla jsem ráda že je mám. V roce 2010 od nás odešel otec kluků a tak jsem na všechno zůstala sama, přidali se zdravotní komplikace. Onemocněla jsem se srdcem, silnou cukrovkou a tak užívám léky a o kluky se pořád ráda starám i když už nikoho nemáme, rodinu ani přátele snažíme se každý den mít úsměv na tváři.










