Tuto sbírku zakládáme pro moji milovanou maminku, Radomilu Sichertovou, které byla diagnostikována rakovina žaludku. Nyní podstupila léčbu chemoterapií, a bude následovat operace a vyjmutí celého žaludku a následně další chemoterapie.
Potřebujeme zabránit tomu, aby se tato ošklivá nemoc šířila dál po těle. Hledali jsme proto všechny možnosti, jak nejlépe pomoci mamince s uzdravením a narazili jsme na léčbu dendritickými buňkami. V ČR se tato léčba, bohužel, zajistit nedá. Zkontaktovali jsme tedy německou kliniku IASO Cancer, kam by měla nastoupit po prodělané operaci na 1. fázi léčby a po 6 ti měsících na 2. fázi. Bohužel tato léčba není hrazena pojišťovnou a je velmi nákladná, proto jsme se rozhodli založit tuto sbírku. Chtěli bychom touto cestou oslovit Vás, kamarády, známé, kolegy, sousedy a všechny kteří mají možnost, mohou a chtějí finančně pomoci a přispět na tuto nadějnou terapii.












