Vzala jsem si kocourka kterého nalezla paní ve vesnici kde žijeme, odhadem mu byl tak necelý měsíc, byl silně začervený, neměl zoubky..... Od začátku jsme věděli že to nebude asi jednoduché. První etapa bylo odčervování, další bylo to že jsme museli krmit pipetou a kupovat kočičí ,, Sunar,, aby nám přežil, když povyrostl a měl zoubky přešli jsme na kapsičky a granulky… Chtěla jsem mu dopřát a že mu koupíme kvalitní hovězí a ono ejhle snědl kapsičku a po chvilce zvracel, objevili jsme alergii na hovězí... Když vyrostl v chlapíka dali jsme obojek Foresto, protože má přístup na zahradu a přece jen nechce doma blechy či klíšťata… Po třech dnech se nám rozjela alergická reakce… vypadané a vydrapane chlupy na krku… Návštěva veterináře, masticku, injekce… Dne 14. 8. 2023 jsme byly na kontrole kvůli tomu že hubne ikdyz dlabe… Udělali nám rozbor krve, rengen (celková částka 5555,-), verdikt? Pomalé odcházení ledvin, v sobotu 19. 8. 2023 nás čeká vyšetření Sono a odběr moči. Doporučení? Dieta kvůli ledvinam a doporučené krmivo Hills nebo royal canin…
