Jsem mamka báječných kluků. Starší syn je Tobiáš a mladší Dominik. Jsem samoživitelka a pracuji jako prodavačka v obchodě.
Kvůli mému psychickému stavu jsem musela být hospitalizována na psychiatrickém oddělení. V práci jsem proto musela přejít na částečný úvazek a požádat o invalidní důchod. Tím se mi výrazně snížil příjem.
Po zaplacení běžných nákladů nám už často nezbývají peníze na základní potřeby dětí, jako je oblečení, školní pomůcky nebo občas i jídlo. Kluci jsou báječní a hodně mi pomáhají, a o to víc mě bolí, že jim nemohu dopřát vše, co potřebují.











