Jsem Zdeněk, momentálně onkologický pacient a 13. 2. 2026 jsem si vzal z útulku zraněného kocourka Ferdu, který byl cca 3 týdny po těžké operaci přední nožky, kdy mu byla zafixována tyčemi a zdrátována.
Chtěl jsem původně zdravou kočičku, ale při výběru jsme si prostě padli do oka a bylo rozhodnuto, že se budeme vzájemně podporovat a léčit. Oba jsme se lepšili…ale jednoho dne Ferda spadl a bohužel na klinice zjistili frakturu nožky. Operace by byla extrémně finančně náročná s nejistým výsledkem, a eutanázie nepřipadá v úvahu. Byla tedy doporučena amputace nožičky. I ta je pro mne však jako pro nemocného člověka momentálně velmi nákladná.
Tož byl bych rád, kdybyste Ferdíka podpořili a dali mu naději , že i bez nožky bude prospívat a mohli si být zase vzájemně oporami.
Z celého srdíčka děkuji.
Zdeněk











