Prosíme o pomoc pro kočičku Lauru s těžce zraněnými zadními tlapkami!
Laura je naprosto úžasné, mazlivé odrostlé kotě. Proto je naprostou záhadou, jak se mohla ocitnout uprostřed lesa, nejméně tři kilometry od nejbližšího lidského obydlí. Určitě ji tam musel někdo donést a vyhodit, protože takto přítulná kočička by tak daleko od svých lidí sama nikdy nešla. Co ale horšího – musel se jí takto zbavit, když byla těžce zraněná a vystavit ji tak pomalé smrti na sepsi nebo roztrhání lesním zvířetem. Kočička totiž měla těžce zraněné obě zadní tlapky – zřejmě ji něco ukouslo nebo rozdrtilo na obou všechny prstíčky, takže nemohla běžet, jen se plazila. Navíc měla už na obou tlapkách nekrózu tkáně v pokročilém stavu, takže takto musel trpět už několik dní.








