V létě 2023 je opustil tatínek a od té doby je na všechno sama. Bojovala a stále bojuje s těžkými depresemi. Snaží se svoji finanční situaci řešit, chodí do zaměstnání, ale jde pořád o bludný kruh, ze kterého se nemůže vymanit.
V životě potkala novou známost a doufala, že začne znovu a vše se obrátí k lepšímu. Bohužel se vztah ukázal jako velmi náročný a vyčerpávající, což vedlo k finančním problémům a nakonec i k nutnosti vyhlásit osobní bankrot.
Jak jsem psala, svoji situaci aktivně a s hlavou vztyčenou pořád řeší, ale nedaří se jí zhluboka a v klidu se konečně nadechnout. Sama tuto situaci prostě nezvládne, a proto se obracím na všechny dobré duše na DONIO.
