Představení sbírky
Dobrý den,
s radostí bych se zapojila do projektu Donio. Jmenuji se Jana a je mi 32 let. Kvůli svým zdravotním podmínkám – sluchové postiženosti, depresím, úzkostem a nespavosti, seronegativní artritidě a omezení pohybového aparátu, cukrovce způsobené léky a silným bolestem zad a dráždivému tračníku – procházím obtížnými obdobími. Mé onemocnění mě bohužel limituje v plném uplatnění a přináší s sebou finanční zátěž. Snadno se ocitám na houpačce emocí a fyzické pohody. Cítím, že by mi vaše podpora mohla přinést úlevu a naději.

Komu pomůžeme?
Jana se musí začít aktivně snažit změnit svůj život k lepšímu a zlepšit svůj zdravotní stav, jak jen to bude možné. Bez Vaši pomoci by to však nezvládla. Proto potřebuje naši podporu. Jana není sama – má sebou svá zvířátka, pro která dělá maximum, aby se měla dobře. Navíc Jana má talent k nádhernému malování, kterého se bohužel nemůže vždy věnovat kvůli svému zdravotnímu stavu. Její vášeň pro malování však zůstává, a chce v ní pokračovat. Vaše pomoc by mohla Jana podpořit v cestě ke zlepšení a naplnění svých snů.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
S vaší pomocí bych mohla získat finanční prostředky na lékařkou doporučenou socializaci a terapie, zakoupení zdravotní matrace, doplňků stravy, chodítka.
Veškeré terapie, cvičení jsou na doporučení lékařky.















