Vše začalo, když jsem se jednoho dne probudila s modrým palcem na levé noze.
To jsem ještě netušila, jaká cesta mě bude čekat.
V průběhu dvou let jsem prodělala 11× angioplastiku, 4× operaci a 2× bypass vše z důvodu vrozené vady srážlivosti krve o které jsem do té doby nevěděla.
Přes veškerou snahu lékařů skončilo vše amputací obou dolních končetin pod kolenem v rozmezí 1,5 měsíce.
Celý život jsem byla aktivní člověk. Ráda jsem se věnovala sportům (potápění, plavání, běh..) a také jsem jsem se vždy ráda vracela i do práce, která mě naplňovala – kadeřnictví, kterou jsem bohužel musela ze zdravotních důvodů momentálně přerušit.
Ráda bych se znovu zapojila do běžného života, i když s určitým omezením, ale bez nohou to nejde.
Nikdy jsem si neuměla představit, jak složitý je život bez pomoci rodiny a všech mých blízkých a přátel. Těm všem patří můj obrovský dík!
