Ahoj, jsem sedmiměsíční štěně křížence Stafforda a přejeli mi zadní nožky… Hledám teď pomoc všude možně, protože léčba asi nebude stát pár kaček. Ale hezky po pořádku…
Byl krásný letní den, svítilo sluníčko a já jsem se svými pány vyšel na obvyklou ranní procházku. Protože jsem tak trošku lenivec a mám moc rád pamlsky, které mi dávají, lehl jsem si na chodník, abych si je pěkně v klidu vychutnal, když páníčci kousek ode mě dávali věci do auta. Pochutnával jsem si na dobrůtce a najedou vjelo na chodník velké SUV… bylo tak velké, že mě řidič nemohl vidět. Přejel mi zadní nožky a pánev, a já v tu chvíli vykřikl bolestí.
Po nehodě mě okamžitě odvezli k lékaři a tam řekli, že musím na operaci kyčelního kloubu. Nemohu teď běhat, chodit, bez pomoci se nevykakám a nevyčůrám. Ležím s paničkou v posteli a čekám, až se mi zahojí měkké tkáně, a já budu moct na operaci. Ale protože jsem ještě štěně a rostu, nemůžu dostat nový kloub.











